Nasze wartości

Jako Kancelaria Adwokacka z Płocka kierujemy się wartościami, dzięki którym zaufało nam wielu Klientów. Jesteśmy przekonani, że żeby wykonywać usługi prawnicze na wysokim poziomie, musimy w pełni zrozumieć problem Klienta. Stawiamy na otwartą i elastyczną współpracę.

Dlaczego Klienci wybierają naszą Kancelarię Prawną?

 • 1

  Przejrzysty system rozliczeniowy.

  Od początku współpracy, ustalamy jej zasady i metodę rozliczenia. Cechujemy się zaangażowaniem, bezwzględną uczciwością oraz lojalnością.Oczywiście jako adwokaci jesteśmy zobowiązani do zachowania w tajemnicy tego, co usłyszymy w związku ze sprawą. To powinny być podstawowe cechy każdego prawnika, nie tylko z naszej kancelarii z Płocka.

 • 2

  INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA.

  Wspólnie ustalamy spójny model strategii współpracy. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które będą odpowiadały Klientowi. W naszej kancelarii adwokackiej w Płocku do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, w indywidualny sposób. Angażujemy się, aby sprawę poprowadzić dokładnie i zrealizować ją w określonym terminie.

 • 3

  Dobro Klientów.

  Naszym priorytetem jest dobro Klientów — w walce o nie, nie uznajemy kompromisów. Jako adwokaci zajmujący się prawem cywilnym i prawem karnym, dbamy o skuteczność, rzeczowe podejście i dobrą atmosferę.

 • 4

  WIEDZA I DOŚWIADCZENIE.

  W pracy korzystamy z naszych licznych doświadczeń. Mamy bogatą historię dochodzenia roszczeń o charakterze odszkodowawczym. Skutecznie rozwiązaliśmy wiele trudnych spraw związanych między innymi z: podziałem majątku, alimentami, rozwodami w Płocku i w całej Polsce.

 • 5

  TERMINOWOŚĆ I DYSPOZYCYJNOŚĆ.

  Zależy nam na tym, żeby dotrzymywać uzgodnione terminy. Gwarantujemy szybką reakcję na wszystkie zlecenia dotyczące porad prawnych, obsługi prawnej firm itd. Zapraszamy do naszego biura w centrum Płocka lub do kontaktu telefonicznego/za pomocą poczty elektronicznej.

W zakresie świadczonych usług prawnych mieszczą się przede wszystkim sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego.
Zapraszamy po porady z między innymi prawa cywilnego, prawa skarbowego, a także w przypadkach potrzeby prowadzenia spraw i reprezentowania Klientów przed sądami.
Gwarantujemy energię, niezbędną wiedzę oraz doświadczenie.
Chętnie spotkamy się z Państwem w siedzibie naszej Kancelarii Prawnej w Płocku. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego albo mailowego.