O kancelarii

Jako Kancelaria Prawna Łukasz Grzelak z Płocka

pic_3

oferujemy kompleksowe usługi prawne osobom fizycznym, przedsiębiorcom i jednostkom samorządu terytorialnego.

Zajmujemy się poradami prawnymi, prowadzimy sprawy przed sądami oraz oferujemy stałą obsługę prawną.

W zakresie usług prawnych, które świadczymy, znajdują się przede wszystkim sprawy związane z prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym i karnym.

Mamy bogatą historię skutecznego dochodzenia roszczeń o charakterze odszkodowawczym, z powodu niezapłaconych faktur. Na co dzień reprezentujemy Klientów w trudnych sprawach rozwodowych, o alimenty albo kontakty z dziećmi. Podejmujemy się obrony osób podejrzanych lub oskarżonych w sprawach karnych. Jednak równie często bronimy słusznych interesów osób, które zostały poszkodowane przestępstwami.

Świadczymy usługi prawne w naszym biurze w Płocku, ale możliwy jest także kontakt w Gąbinie. Reprezentujemy Klientów przed sądami w całej Polsce (między innymi we Włocławku, Mławie, Sochaczewie, Warszawie, Łodzi, Toruniu lub Inowrocławiu). Aby zapewnić ciągłość świadczenia usług i dla komfortu Klienta, współpracujemy z wieloma adwokatami i radcami prawnymi.

Łukasz Grzelak

Łukasz Grzelak to adwokat, który ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku, a następnie Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku prawo.

Od 2012 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Płocku. Od 2015 roku prowadzi Kancelarię prawną, mieszczącą się również w Płocku, w centrum przy ulicy Grodzkiej. Natomiast od 2017 roku jest członkiem Sądu Dyscyplinarnego płockiej Izby Adwokackiej. Prywatnie interesuje się literaturą i sportem, a także uprawia biegi długodystansowe.

Zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii adwokackiej Łukasz Grzelak w Płocku.

Dlaczego Klienci wybierają naszą kancelarię?

 • 1

  Od początku współpracy, ustalamy jej zasady i metodę rozliczenia.

 • 2

  Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które będą odpowiadały Klientowi.

 • 3

  Naszym priorytetem jest dobro Klientów — w walce o nie, nie uznajemy kompromisów.

 • 4

  W pracy korzystamy z naszej szerokiej wiedzy i licznego doświadczenia.

 • 5

  Zależy nam, by dotrzymywać uzgodnionych terminów - gwarantujemy szybką reakcję na wszystkie zlecenia.

CZYTAJ WIĘCEJ O NASZYCH WARTOŚCIACH

Zapraszamy na osobiste konsultacje prawne do Płocka

prawo

Zależy nam na tym, żeby znaleźć dogodne dla Ciebie godziny i dni. Oczywiście proponujemy także kontakt telefoniczny albo mailowy. Chcemy dopasować się do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz porad prawnych, związanych z rozwodami lub podziałem majątku? Szukasz adwokata lub interesuje Cię obsługa prawna firm? Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką z Płocka.

SKONTAKTUJ SIE Z NASZĄ KANCELARIĄ